Klima Servisi

FİRMAMIZ TARAFINDAN VERİLEN TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Klima Montajı : Satın almış olduğunuz üründen beklenen maksimum performansın sağlanabilmesi için montajın kusursuz ve teniğe uygun olarak yerine getirilmiş olması büyük önem arz etmektedir. Ürünün gerçek performansının ancak doğru montajla mümkün olduğunun bilincinde olan teknik ekibimiz, montajın standartlara uygun bir şekilde yapılması için azami dikkati gösterir. Vakumlama, doğru gaz şarjı, doğru enerji bağlantısı, tekniğe ve cihaz limitlerine uygun montaj şekli konusunda titizlikle çalışan teknik personelimiz montaj kaynaklı arıza ve performans kayıplarının önüne geçmek adına cihazla ilgili tüm testleri son kullanıcıya ve servis müdürlüklerine rapor eder.

Klima Bakımı : Kullanım sıklığına ve kullanılacak mahale bağlı olarak en az yılda bir kez klimaların bakımları yapılmalı, bakım esnasında ürünün ısıtma / soğutma performansı, enerji hattının uygunluğu ve bakır boru izalasyonunda meydana gelebilecek olan zedelenmelerin kontrolü yapılmalıdır. Klima bakımını sadece ürünün temizlenmesi olarak görmeyen firmamız yukarıda sayılı tüm maddelerin kontrolü sağlayarak hizmetini tamamlar. Aynı zamanda arzu eden müşterilerimize atölye bakımı hizmetimizle ürünün montajlı halinde temizlenemeyecek tüm noktaları temizlenerek ilk günkü haline getirilir.

Firmamız tarafından verilen sözleşmeli bakım hizmetiyle özellikle firmalardaki tüm klima ürünleri sürekli olarak kontrole tabi tutularak yaşanacak arızaların önüne geçilir. Böyle kullanım ömrü boyunca üründen maksimum verim alınırken ortamdaki havanın tazeliği ve temizliği süreklilik kazanır.

Yedek Parça ve Onarım Hizmeti : Teknik servis ekibimiz klima arızaları konusunda deneyimlidir, arızalı ürünlerde tek seferde doğru çözüme odaklı olarak çalışan ekibimiz arızaya sebep olan etkenler hakkında son kullanıcıya bilgi vererek çözüme kavuşturulan problemlerin tekrarının önüne geçer. Arıza çözümlerinde kullanılan yedek parçalar SSH yönetmeliğine uygun şekilde belgelendirilerek garanti altına alınır.

Özetle firmamız; gözünüzün arkada kalmayacağı, yüksek standartlara sahip profesyonel bir klima servisinden tüm beklentilerinizi karşılayacak teknik ekibiyle hizmetinizdedir. Teknik servis randevusu için bizi telefonla arayabilir veya yan tarafta yer alan klima servisi randevu formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.